Listopad 2011

Rozhovor s Caroline Kubínovou

24. listopadu 2011 v 15:29 | M.J.- Blog |  Rozhovory :)
Ahoj
Čaf

Jak se máš dnešní zamračený den s trochou zimou ?
Tak mně zima nevadí, takže fajn.

Jak ti jde blogování?
Ale docela jo :D komentáře se občas najdou a víceméně i pozitivní, návštěvnost je ucházející, co víc si přát?

Když jsem se koukla na tvůj blog zjistila jsem, že ráda píšeš. Jak dlouho se tomu věnuješ. A baví tě to ?
Psaní se věnuju už od malička, i když mi většina lidí potvrdí, že má první povídka na blogu (někdy začátkem roku 2009) byla naprostá katastrofa :D a samozřejmě, že mě to baví, jinak bych to nedělala :).

Tak to jo :) Taky jsem se dozvěděla, že máš ráda yaoi. Co vše tě na tom přitahuje?
To není o tom, že by mě na tom něco přitahovalo, prostě jsem si přečetla pár povídek, viděla Sensitive Pornograph a už to jelo :DD

A preferuješ spíš povídky, nebo videa ?
Rozhodně povídky :D.

A která se ti zatím líbila nejvíce? Doporučila bys čtenářům nějakou ?
Tak asi fanfiction Začalo to alkoholem od Scope (http://j-rock.otakuland.cz/viewtopic.php?t=1351) nebo třeba The Dapper Highwayman od MotherGoddamn :D (http://www.fanfiction.net/s/6655888/1/The_Dapper_Highwayman)

Přiblížila bys čtenářům o čem příběh je ?
Tak to začalo to alkoholem je o dvou J-hudebnících, Gacktovi a Yoshikim, a jde jednoduše o to, že se milí pánové opijou a pak spolu... to. A Dapper Higwayman je fanfiction na Glee, pár Kurt/Blaine, Blaine figuruje jako bankovní lupič a Kurt jako "náhodný kolemjdoucí", který stopujícího Blaina vezme k sobě do auta... :D

Koukám, že čtenáři nebudou litovat. Tak děkuji za rozhovor a přeji pěkný zbytek dne.
Není zač, tak zatím :)
:D
Na otázky odpovídala autorka tohoro blogu. http://hide-me.blog.cz

Skoky u Žlutic - Maria Stock

20. listopadu 2011 v 13:06 Příběhy z cest a fotky z cest
Objevila jsem další poutní místo. A zvů Vás na tento výlet až na jaře ci v létě, aby jste si užili zelené krajiny. Kdo má rád krajinu tak, ať neváhá a určitě se tam podívá. Problém je, že kostel s vesnicí spustošil a pomalu se řítí dolů.
Tato vesnička byla několiktrát vysídlována. A třetí a poslední vysídlení přišlo v letech šedesátých.Zůstal tu stát krásný kostel, bývalý poutní hostinec poblíž, kaplička, hřbitov a terasy ve svahu.

Podzimová Fotečka

20. listopadu 2011 v 10:54
A je tu podzim. Trochu jsem to blogování prospala s učením. No a nenadějem se a bude tu zima a tu já tak nesnáším protože i když jsem navalená je mi zima. Tak proto chodit na nějaké párty či do kavárny, ať se zahřejem.

Výlet do Prahy

19. listopadu 2011 v 8:57 Příběhy z cest a fotky z cest
určitě už každý byl v Praze, alespoň jednou. Mě se tam vcelku líbí tak tam jezdím třikrát do roka. Vždy když tam jsem tak hledám nové věci které by stáli za zhlédnutí, jako třeba Karlův most, Pražský hrad, Trojský zámek, botanická zahrada, zoo, či dům voskových figurín. ...
Ale teprve nedávno jsem objevila, že tam i najdeme Muzeum pražských pověstí a strašidel.