Srpen 2012

Japonsko netradične.

29. srpna 2012 v 16:18 | M.J. a S.Y. |  Japonsko
Když v Japonsku nemají co dělat, jdou na toto

Rozhovor s Francoem

27. srpna 2012 v 12:09 | M.J. návštěvník |  Rozhovory :)
Hi, thank you that you took time for me.
My pleasure

You play in the theater, how did you get to the theater? Your best drama?
I study in actor school famous in France during 3 years. Little by little I discover my way and my desirs. I love Molière and the baroc declamation of XVIIIth centuary.

You star as a model. Do you enjoy it?
I love to take pictures, if people love to. I enjoy it. I they don't like, I continue for myself. tongue

You tell readers if they wanted to try the costumes, where city they may?
I make my own costumes. All out-fit are my personality, my apparence in life.

What do you plan this month?
This month I go to defille in Montreal and after I go to shoot and meet a film maker in New York City. After I comeback in France, Paris for play in Iphigénie by Racine. ♣

You like too trips to castles and chateaux, What you most to them pulls and what is your favorite?
All this beautiful architecture has an history and a beauty. I love to capture them for my memory, for say what is interesting to see in this world.

Would you want readers something to say?
Come to my page and like me. smile

I wish you good luck in the future and thank you for the interview.
Thanks ! ♣


This young man is one of the most famous people in France. He allowed me to could with him to do the interview. If you would like to visit him on the web you can find here.http://www.facebook.com/pages/TElombre/112533582118313

Tenhle mladík je jeden z nejslavnějších lidí ve Francii. Dovolil mi abych si s ním mohla udělat rozhovor. Pokud by jste ho chtěli navštívit na webu můžete se podívat zde. http://www.facebook.com/pages/TElombre/112533582118313

Snad se vám líbí :)

Japonská večeře

23. srpna 2012 v 11:31 | M.J. a S.K. |  Japonsko
Přesně tak, tohle je jedna z japonských večeří. Tuhle fotku jsem si vypujčila od kamaráda,který byl v restaurace s přáteli. ktarý si jí z veřejnil na pc.
Uvádí: 今夜の夕飯(^-^)/ 何だか旅行雑誌にでも載せられそうな位綺麗に撮れました(笑)
a přeloženo v češtine to znamená: Tohle je dnešní večeře. Pravděpodobně tahle fotka bude chycena v nějakým cestovatelským magazínu, ale to vůbec nevadí.

Když se na to jídlo zaměřím pořádně, tak si řeknu, že jsem tonikdy neviděla, ale třeba tomůže chuitnat dobře. Kolik asi stálo?

Rozhovor Eleniskou

21. srpna 2012 v 11:19 | M.J.- Blog |  Rozhovory :)
Ahoj jak se máš?
Ahoj mám se zrovna teď skvělé ;)

Co říkáš na tyhle saharové dny?
Já miluji teplo, slunce užívám si toho dokud mohu a nevadí mi saharové horka ;)

Prázdniny končí, ale jak si je stále užíváš?
Prázdniny si užívám, tak stejně jako každým rokem, bohužel mne zklamalo že jsme nejeli na tzv plánovanou dovolenou. Moje prázdniny mi zkazila nejpřejícna učitelka, která mi nasolila opraváky ( to asi víš) takže jsem někdy i v depresích.

Jak dlouho bloguješ? A měla jsi už i jiný blog?
Bloguji ještě 3 roky zanedlouho to budou 4 roky na blogu eleniska. Ano měla jsem i jiné, ale ty stály za nic. Blogy jsem měla o celebritách a nevydrželo mi to. Maximálně tři týdny až měsíc.

Na blogu uvádíš, že jsi počítačový maniak, co tě sem přitahuje?
Počitačový maniak jsem myslela, že jsem závislá. Nejvíc jsem závislá na svém a ostatních blozích. Na můj blog mě přitahuje něco co sama neumím popsat. Ráda sepisuji články a dozvídám se názory druhých. :)

Taktéž se zmiňuješ, že začínáš studovat střední školu, jak se tam těšíš.
Těším se hlavně na nové lidi, ráda poznávám nové lidi a chci začít nový start. Když mi to nebude celkově sedět mohu i přejít na jiný obor

Jakou ráda posloucháš hudbu?
Miluji pop, občas se najde i rep, ale pop tím myslím ty slavné celebrity, které se vyskytuji všude (krom JB, 1D)

Ráda fotíš, co tě na tom přitahuje. Co a nebo koho ráda fotíš?
Ráda fotím cokoli. Lidi, přírodu, venek, moře.. je toho hodně. Došly mi baterky od foťáku, tak se musí koupit nové. Určitě až nafotím nějaké fotky, tak zveřejním na blog. Na focení mě přitahuje ani nevím :D baví mě to a je to můj koníček ;)

Jaká pizza ti chutná?
Hawai

Nemáš ráda hmyz. co se ti na něm nelíbí a jaký jsou pro tobe nejodpornější ?
Na hmyzu se mi nelíbí ty takové malinkaté křídla, úplně se toho štitím nelíbí se mi to celkově krom motýlu. Nemám ráda hlavně vosy, jelikož se jich bojím :D

Vosy taky nejsou moje kámošky :) Kdo tě nejvíce inspiruje? A čím?
Z blogového hlediska je to s-hejvi inspiruje mě především články a nápaditostí. Ale mým největším vzorem je Katy Perry ;) mám jí jako osobnost, zpěvačku ráda :)

Jsem ráda, že jsi měla chvilku na mě čas a přeji ti pěkný zbytek prázdnin a hodně štěstí v blogování :)
Děkuji, taky přeji krásné a pohodlné prázdniny a ať ti tvůj blog vydrží a budeš mít co si přeješ :)

Toto byl další rozhovor se stálou blogerkou, tentokrát s http://eleniska.blog.cz/

Koněpruské jeskyně

20. srpna 2012 v 12:27 | M.J. |  Příběhy z cest a fotky z cest
Toto byla naše jednodenní dovolená. Bylo tam moc pěkně a doporučuji kdo má jeskyně rád a je v nich docela chladno v těhlech teplých dní.

Japonsko vás zve do kin

17. srpna 2012 v 9:03 Japonsko
Nejnovějším Japonským filmem se stal Náš kanár na severu. Tenhle film by se měl v Japonských kinech ukázat už začátkem listopadu tohoto roku. Bohužel do česka příjde až zarok. Podle Traileru to vypadá docela zajímavě hlavně ty emoce.

Popis.
Synopse: (Sayuri Yoshinaga) Na jaře Kawashimy byla učitelka na základní škole v nejsevernějším ostrově Japonska, Apotom se staly nějaké tragédie. O dvacet let později, ona pracuje v knihovně Tokia, míří do Hokkaido setkat se studenty. Ctí nepochybně jednoho studenta, který si vyžádal incident, byl jednou na starosti jejich vlastní. Jeho studenti se sešely s bývalým učitelem. Čelí složité a bolestivé disembosom resp.
- No snad jste z tohoto trochu pochopily

A tady mám jeden z Traileru.

Aktuální článek Japonska

16. srpna 2012 v 8:43
Japonsko hlásí: 25. výročí mladé zpěvačky Chisato Moritaka s nejlepšími hity. :) No a mě nezbáívá nic jiného, než jí popřát hodně štěstí v dalších supr skladbách.Rozhovor s Lily BleedForYou

14. srpna 2012 v 14:39 | M.J.- Blog |  Rozhovory :)
Ahoj jak užíváš prázdniny?
Aooj.. užívám a moc myslím že to jsou moje poslední volné prázdniny od příštích bych si ráda našla brigádu.. takže si užívám hlavně tu volnost :)

Jak jsi přišla na blogování?
Vlastně ani nevím je to možná takových 8 let zpátky..

Proč zrovna Scene?
Původně to bylo emo, jenže mně měli všichni za nejvědšiho debila děsně mě odsuzovali a já na tom byla čím dál tím hůř, nakonec jsem se začala přetvařovat jak je mi všechno jedno jak jsem veselá a pak jsem našla tydle původně pro mně "barevné emaře" no a tak jsem se vrátila do starých kolejí.. jenže v jiném stylu postupem času se všechny problémy vyřešily lidi mně nechali na pokoji a já jsem ted relativně šťastná veselá a pokouším se o scene

Jaký máš názor na Scene.
No tak názor.. tenhle styl miluju ale jsou tady takoví co to sním podle mně přehánějí... hafo tetování a piercingu někteří např. i růžové obočí... a prostě občas to podle mně zachází až do velkých extrému což se mi na tom stylu nelíbí.. jiank většina scene jsou užasní lidé bohužel z těch scene jsou scene jen málo kteří většina z nich jsou prostě jenom fake...

Dokázala bys blogovat i o jiným stylu než Scene?
Určitě, blogovala jsem už o emo.. a dávno předtím jsem měla jenom deníček ještě předtím o ewě farné předtím nějaké jenom obrázky atd. ... jenže ted mně nejvíc chytlo to scene takže se mu věnuju.. ale myslím že o něm nebudu psát do nekonečna a že to taky jednou skončí

Koukala jsem, že hodnotíš blogy. Jak tě to zaujalo ? a hodnotíš přísně?
jojo hodnotím.. no koukala jsem se na jiných blogách že taky hodnotí a přišlo mi že hodnoti strašně nespravedlivě tak jsem přemýšlala jak to.. a došla jsem k závěru že asi nemají stanové bodování něbo tak něco tak jsem si vytvořila tabulku podle které hodnotím např. články když obsahujou i obrázky máte bod když nejsou ty články okopírované zjiného blogu taky máte myslím že dokonce 2 body.. no.. ale asi je možné že je to dost přísné,,

Líbí se mi tvůj jednoduchý vzhled. Pověz měla jsi před týmhle i nějaký jiných?
Mněla... a spoustu.. Nikdy jsem je ale neumně spatlat dohromady tak mi je vždycky někdo udělal a ted se mi nechce nikomu psát tak už asi rok dělám tydle jednoduché.. :D

Co ráda děláš ve volným čase?
Tak ten blog, tančím (bohužel ne nijak závodně), teď jsem začala i cvičit, čtu jak knížky tak i časáky, chodím ven.., fotím, vymýšlím si nové modely..

A tvoje oblíbená celebrita? Uveď i důvod.
Nemám nějakou oblíbenou... teda jednu dobu se mi hrozně líbila Eva Langoria ne v jejím životě ale v životě Gábi v zoufalých manželách hrozně jsem ji obdivovala že dokáže být tak vytrvalá, a ať dělala co dělala byla vždycky sexy a letěli na ni chlapi, její chování se mi taky moc líbilo... ale teď nějak nemám čas na to sledovat dění v showbiznisu kolem mně..

Přeji ti pěkný zbytek dne a děkuji za rozhovor.
nz, tobě taky :)

Tak a toto byl rozhovor s blogerkou tohoto blogu: http://blackpeggy-lentil.blog.cz/

Školy - fotky

11. srpna 2012 v 21:41 Japonsko
Jak vidíte mám nový vzhled, jen aby jste se ho nelekli, tak vás upozorňuji, ale teď se o něm nebudem bavit.

Tak teď mě spíše zajímá jaký máte názor na školy. Myslíte, že se liší od jiných státu ? A co třeba v Japonsku. Známý mi poslal fotky z Japonska z blískosti kde bydlí. Posuďte to.

Japonsko a restaurace

7. srpna 2012 v 7:42 Japonsko
V Japonsku se to dělí na tri druhy, Restaurace normálnímu evropskýmu stylu, Mc´Donald a nebo tradiční Japonská. Všechny mají něco do sebe, ve všech poznáte spoustu zajímavých zvyků, jídel a také lidi.

Pravidla:
- Když vejdete do restaurace stává se z pravidla to, že se vás hned u vchodu někdo z personálu ujme a zavede vás na místo ke stolu, kde vás posadí.
- pravděpodobně bude někde ležet zabalený namočený ubrousek nebo ručníček, tím se před jídlem otřete ruce. Je nevhodné na to zapomenout.
- Popíjíte-li polévku je znamením dobrého vychování s posledním douškem hlasitě srknout, dáváte tím najevo, že vám polévka chutnala.
- Placení neprobíhá u vašeho stolu, ale než odejdete platíte před východem, kde je umístěna pokladna. Nedávejte spropitné, Japonci nejsou na ně zvyklí

Rozhovor s Lídou

6. srpna 2012 v 12:39 | M.J.- Blog |  Rozhovory :)
Ahoj Lído
Ahoj

Jak si užíváš prázdniny. Zažilas už něco zajímavého ?
No.. prázdniny si užívám asi jako každý rok :) s tím že ni moc nedělám, protože je děsný teplo a komu by se chtělo v tomhle teple něco dělt, že jo. No a zajímavého? Nic moc :)

A co škola. Blíží se! Jak se těšíš?
Do školy se moc netěším, ale musím tam jít, i když nechtěně... :)

Čteš ráda ? Pokud ano jaké bys čtenářům doporučila knihy?
No.. čtu ráda, hkavně nějaké fantasy tedka jsem zrovna dočetla os Srefanie Mayerové zatmění a rozbřesk, ale předtím jsem četla Harryho Pottera. Čtení mě nikddy na základce nebavilo, ale tedkom už mě baví a myslím si že je to dobře že čteme, protože máme větší slovní zásobu. Co bych doporučila? to je těžké, každý čte něco jiného a já mám zrovinka takové období upírů, kdybych měla doporučit, tak to asi bude triologie Upíří deníky a nebo pokud mají čtenáři rádi duchy tak určitě Žena v černém :)

Založila sis nový blog. Řěkněš čtenářům o čem by měl být ?
Máš pravdu, založila jsem si nový blog. O čem je? já spíš do něj píšu věci ze života, jako např. jak vidím lásku, přátelství a píšu tam taky o mých snech, co cítím já a tak.... alw zatím na něm pracuju ..

A měla jsi už i jiný blog než tenhle ?
Měla jsem asi tak 5 blogů, ale nenašla jsem čas abych do nich psala a taky jsem nevěděla o čem co by čtenáře zajímalo.. Teďka co mám ten blog, tak vím co do nmich psát a ke každýmu tématu tam přidávám i nějakou písničku k tomu tématu vhodnou :)

Jakou posloucháš ráda hudbu ?
No.. když je taneční tak je to super, ale taky ráda poslouchám hudbu, co má v sobě nějaký příběh, emoce a tak jako je např. Eminem a další reoeři :)

Máš docela dobrý styl. Myslíš, že ti tenhle blog vydrží dlouho ?
No to nevím snažím se a zatím mám nápady co tam psát tak doufám že jo .... musím to zaklepat, abych si našla ještě po prázdninách ten ČAS abych do něj stíhala psát.

Ve svém blogu uvádíš velmi zajímavé články, kde na to bereš insporaci?
Tak za prvé ti děkuji, že se ti můj blog líbí. No a inspiraci beru různě, hlavně kolem sebe. Jsou to vlastně články o tom, co zažíváme každý den v běžbém životě, a to si myslím že se toto lepší o tomto psát nežo nějaké volovině...:)

Tak děkuji, že jsi měla na mě čas, a pěkný zbytek prázdnin!
Já děkuji a tobě i čtenářům přeji skvělé prázdniny plné sluníčka a dobré nálady...

Další rozhovor a opět s mojí kamarádkou. Autorka tohoto blogu: http://4-teens.blogerka.cz/

Olympijské hry

2. srpna 2012 v 9:18
Poslední dobou se nemluví o ničem jiným než o Olympijských hrách.

V Japonsku mají novou stár. Mladík jménem Kei Nishikori porazil dobrýho španěla v tenisu. A postupuje do čtvrtfinále.