Listopad 2012

Japan Japan Japan Uterý

27. listopadu 2012 v 5:47

Úterní odpoledne stane se, pro mnohé chvíly nudy. Nekdo si běhá jen tak po škole, jiný zas lítá za školou. My však neznáme rozkoš oddychu a sportujeme volnu. Japan Japan Japan, učímese Japan....
Přeji vám pěkný den

Rozhovor s Pet!nkou

25. listopadu 2012 v 13:39 | M.J.- Blog |  Rozhovory :)
Ahoj, jaký pak jsi měla den dneska?
Nebylo to špatné - pátky mají totiž něco do sebe. Ne nadarmo se o nich říká, že jsou vlastně takovou malou sobotou. Je sice pravda, že škole to mohlo být lepší, protože jsme psali z IP (informační procesy - studuji knihovnictví) a mě se to moc nepovedlo, ale myslím, že to mohlo být horší.

Jak se těšíš na Vánoce? A už máš koupené všechny dárky?
Vánoce mám ráda, takže se jich už nemůžu dočkat. Minulý týden jsem už začala i shánět dárky a jsem sama se sebou hrozně spokojená, protože jsem sehnala jeden moc hezký pro přítele. Většinou nevím, co mu koupit, ale tentokrát jsem se jen podívala a bylo to.

Budeš mít i nějakou vánoční dovolenou?
Prázdniny. Letos vyjdou na docela slušnou řádku dní, tak si je plánuji užít. Nedělat nic, pojídat cukroví a válet se v knížkách. A po prázdninách začnu s přípravou na maturitu.

Máš pěkně upravý blog, prozradíš, jak dlouho bloguješ a jak ti dlouho trvalo, trvalo tuhle stránku vypracovat?
V březnu to bude pět let, co jsem založila svůj blog. Nikdy jsem žádný jiný neměla, takže na tomhle pracuji už nějaký ten pátek.

Máš v plánu ještě několik let blogovat?
Zatím mě to baví, takže se nechystám odejít. Blog je pro mě způsob vyžití, takový virtuální pokojíček, kde se vypíšu ze svých problémů.

Děláš moc pěkné fotky, jak dlouho se tomu věnuješ a baví tě to ?
Děkuji za pochvalu. Fotím nějaké dva roky, ale nemyslím, že by to bylo bůh ví něco. Potřebovala bych zrcadlovku, na kterou se snažím, bohužel marně, šetřit. Moje největší smůla je, že foťák, který jsem si vyhlídla, stojí pěknou pálku. Musela bych si našetřit aspoň 10. 000 a rodiče by mi ještě museli přidat. Inu, uvidíme, třeba za nějakou brigádu.

Líbí se ti Pán prstenu?
Jistě, tuhle trilogii miluji od malička. Tedy, ani ne tak Pána prstenů, jako spíš Hobita, na tom jsem vyloženě odrostla. Pán prstenů přišel až později, někdy v sedmé či osmé třídě. Je to trochu složitější příběh, který podle mě není pro každého, ale myslím, že určitě stojí za to.

Do kin putuje nový film The Hobbit, myslí že by tě to nadchlo a šla by ses na to podívat?
Abych pravdu řekla, tak už mám objednané lístky na půlnoční premiéru. Dodnes lituji, že mi uteklo všechno to úžasné šílenství, které se strhlo kolem premiér Pána prstenů. Z toho plyne, že si to šílenství plánuji užít na Hobitovi. A jestli by mě to nadchlo? Uvidíme. Vypadá to zajímavě, i když už teď můžu říct, že ztvárnění některý trpaslíků mě trochu zaráží. Jsou povážlivě moc sexy. To sice není ke škodě, ale v knize o tom nebyla ani zmínka…

Moc děkuji za rozhovor a pěkný zbytek dne :)
Rádo se stalo. Ahoj.

A tenhle rozhovor byl s blogerkou tohoto blogu: http://petiiinka.blog.cz/

Po celém světě se blíží Vánoce

23. listopadu 2012 v 5:35 Japonsko
V obchodech jde vidět jak zdobí každý pult nebo zdi. Ve městech na náměstí jsou výlohy plněné báničkami a věnci. Advent přeci teprve začíná, ale v prosinci. Tomu je i v Japonsku. Na tomhle blogu ještě nebyl článek abych povídala čím v Japonsku advent zdobí.(promiňte za to slovo, nějak mi to vypadlo jak se tomu říká.)
A teď tu jsou jenom obrázky:
Velvet Rose pronájmu

Japonec upoutal na sebe pozornost

20. listopadu 2012 v 14:24 Japonsko
Aktuální článek ze dne 18.listopadu z 12:08 - docela mě to pobavilo a zaujalo zároveň.

Totiž jeden Japonský maník udajně upoutal na sebe média, svým bizarním nápadem. Ve známé internetové aukci totiž prodává planetu Zemi! Vyvolávací cena za planetu začínala na částce 69 jenů (0,69 eur). Ale od jejího spuštění se částka závratně zvýšila. Vzhledem na fakt, že prodej planety považovali mnozí "přihazující" v aukci za žert, Japonec musel poprvé celou akci stopnout a začít znovu. Výherce totiž za "produkt" nezaplatil.

Nejdiskutovanější články 3

19. listopadu 2012 v 16:52
Nějak jsem to zapoměla přidat. Ale napravila jsem to. trošku pozměněné žebříčky tam jsou.Tentokrát mých pět, komentovaných top článků. Za celé blogování.

Jak šel čas20 komentářů
Cestujeme po Japonsku17 komentářů
moje obrázky co sem namalovala 私塗料15 komentářů
Tužko - Kresba15 komentářů
Něco málo z Japonska14 komentářů

Netradiční rozhovor s Martinem

16. listopadu 2012 v 18:39 | M.J.- návštěvník |  Rozhovory :)
Tak abych zaplnila blog dalším článkem, je tu rozhovor s mým kámošem.. Jedná se totiž o řidiče autobusu.

Ahoj Martin tak jak se máš?
Mám se vcelku dobře a diky volnu o víkendu bude ještě lépe ;)

Co máš na týden v plánu, budeš dělat něco zajímavého?
Přes týden mám teď ranní a pak po službě do školy vyzvednout kluky udělat úkoly večer nachystat večeři a potom uložit do postele. Pak buď relaxuji u tv nebo knížky či hudbě a pak brzy spát abych ráno vstal do služby .

Ty pracuješ, jako řidič autobusu, jak tě to baví?
Má práce mě baví jelikož je to zároveň i mým koníčke. :)

Vystudoval jsi dopravní školu? A nebo tě to napadlo, až potom jít na řidiče.
Dopravní školu jsem nedělal ale byla to SOU stavební obor instalatér, cesta k řízení byla klikatá ale šel jsem za svým snem z děství a to už ten sen vznikl v jeslích a jakmile jsem dovršil věk 21let tak hurá k dopravnímu podniku.

Jak dlouho jezdíš?
V dopravním podniku jsem od roku 1998 tzn.14 roků ;)

To je docela dlouho. Chtěl bys to vyměnit za jinou práci?
Můj druhý dětský sen byl pilot u vojenského letectva takže jediná možná výměna. :-D

Pochlub se chtěnářům jaké máš zájmy.
Mezi mé zájmy patří jízda na kole, plavání,turistika a příroda dále modelaření pak se zajímám o mhd a autobusovou dopravu a k tomu i vojenské letectví;)

Ty máš i dva syny, myslíš že budou taky řidičem až vyrostou?
Ano kluci jsou nadšení z mé práce a tak doma nesmí chybět koberec s křižovatkama a plno autobusů . Práce řidiče autobusů se jim líbí ale ještě tomu nechávají prostor co budou dělat tak uvidíme. ;-)

Tak to se super. A já tímto Martinovi děkuji za povedení, ale i když krátký rozhovor :)

Tužko - Kresba

14. listopadu 2012 v 6:32 | M.J. |  Kresba a malba
Je mi líto, že nic nepřidávám, ale nějak jsem neměla čas. Ale stihla jsem udělat pro jednoho chlápka tenhle portrét. Já myslím, že je jeden z povedenýh. Doufám, že se vám taky líbi ;)


Zase jsem tvořila

12. listopadu 2012 v 5:46 | M.J. |  Aranžma a kreativita
Tak a mám tu první adventní věnec, který jsem dělala na praxi, Myslím že se docela povedl. Je tvořen do červena a je z kaštanů.


Cestujeme po Japonsku

11. listopadu 2012 v 8:02 | M.J. |  Japonsko
Když jedeme na výlet musíme vědět už kam to máme naplánované. Ale v Japonsku to bude trošku složitější. Neumímeli Japonsky musíme si vzít překladače. Rozuměli by jste snad těmto ukazatelům?


Ukazatelé v Takasaku.

A zase ta Praha.

10. listopadu 2012 v 8:57 Příběhy z cest a fotky z cest
Tak je to asi týden starý, ale fotky jsem dala do pc až teď. Udělali jsme si jedno denní výlet do několik částí v Praze. Počasí bylo sice nic moc, ale když se po dvou hodinách objevilo slunce na 10 minut, byly jsme rádi.

Tak tahle fota mě uplně dostala. Nazvala jsem jí: Lidi čekající na výbuch budovy.
Myslím tím ty velké budovy v zadu.

Rozhovor s Any

8. listopadu 2012 v 15:49 | M.J. - Blog |  Rozhovory :)
Tak tuhle blogerku jsem oběvila, jsou to asi dva měsíce zpátky a velmu mě zaujala. Její blog zde: http://elusion.blog.cz/ A povedl se mi s ní udělat užasný rozhovor.

1. Ahojky, tak jak se ti líbí na nové škole?
Ahoj, kým nie je skúškové obdobie, tak sa nemám na čo sťažovať. V tento prvý semester sa ešte zaoberáme len všeobecnými predmetmi ako matika, deskriptívna geometria, chémia, geológia..., ale až v ďalšie semestre to už budú predmety, ktoré sa viac týkajú môjho odboru, teda Pozemných stavieb a prostredia. Až vtedy sa uvidí, či ma tá škola vážne baví, zatiaľ som spokojná s výberom smeru :) A výška, určite je to lepší život než na strednej ;) (aj keď nebývam na internáte)

2. Myslíš, že vydržíš, až do konce?
Veľmi dúfam, že áno, ale keď som si pozerala materiály z budúcich predmetov, o ktorých nemám šajnu, začínam mať veľké pochybnosti. Tu je jeden z rozdielov medzi strednou a výškou, na strednej som chcela mať, čo najlepšiu známku, no tu mi úplne stačí, keď aj natesno, ale hlavne nech prejdem! :D

3.Blog máš založen na velké aktivitě tvých zájmů. Velmi mě zaujalo, jak velmi pěkně kreslíš. Co bys o tom čtěnářům pověděla?
Ďakujem pekne. Tradičnej tvorbe sa venujem v podstate od toho siedmeho ročník základnej školy. Schytila som fotku, čo sa mi zapáčila (bol to akýsi portrét, mám taký pocit), uhlík a že sa o niečo pokúsim, uvidíme, čo z toho vzíde. A div sa svet, nebola to až tak príšerná kresba ako som očakávala, čo vo mne vyvolalo pocit šťastia, o ktorý som samozrejme nechcela prísť, a preto som sa postupne snažila rozvíjať v umeleckej tvorbe. To bol začiatok. Pokračovala som hlavne ako samouk, no cez strednú som sa prihlásila na pár mesiacov na kreslenie (zátišia, figury), lenže som lemra lenivá a postupne som tam chodila menej a menej, až vôbec. Takisto radšej si kreslím niekde ako sampartia než v kolektíve :)

4. Kreslíš i portréty. Necháváš si za to i platit?
Áno, ponúkam kreslenie portrétov. A ak ľudia s tým nemajú problém a sú spokojní s výsledkom, zaplatia na vopred vzájomne dohodnutej cene. Predsalen sa mi zíde každý peniaz, tak prečo nie. Za posledný zisk som si nakúpila nové ceruzy a ďalšie pomôcky, tak som zvedavá ako sa s nimi bude pracovať :)

5. Taky ráda hraješ na klavír. Měla jsi už i nějaké veřejné vystoupení?
Vychodila som prvý stupeň hodín klavíru, s čím boli spojené aj verejné koncerty, súťaž a absolventský koncert. Neznášala som to, som strašný trémista. Vyzeralo to nasledovne: vycupitala som na pódium, zahrala (nevediac poriadne ako, len s myšlienkou, nech sa nezastavím, lebo sa stratím v klávesach a bude trapas), švihla hlavou na znak poklony a roztrasená utekala z pódia. Z toho dôvodu som zvykla počas hrania nevedomky zrýchliť tempo, len nech to už mám za sebou :D

6. Jakou ráda posloucháš hudbu? Můžeš uvést i tvé oblíbené interprety ;)
Najradšej mám ´tvrdšie´ žánre ako je metal, rock, punkrock, ale takisto si rada vypočujem nejaký jazz, reggae, klasickú hudbu.. A dokonca ma v poslednej dobe chytili isté dubstepy ako napríklad od Lindsey Stirling. Obľúbených interpretov mám do halelúja, ale poviem, čo ma prvé napadne: Aerosmith, Him, Avenged Sevenfold, Visions of Atlantis...

7. Jaké knihy ráda čteš?
Tak najčastejšie fantasy, poviedky na zamyslenie, horory.. Hlavne od Kulhánka, S. Kinga a Tolkiena.

8. Taky jsme na blogu oběvila pěkné fotografie tebou pořízené. Jak dlouho se focení zabíváš? A baví tě to?
Fotenie ako také ma baví, ale nevenujem tomu prílišnu pozornosť, skôr sa venujem "pózovaniu" pred kamarátkiným objektívom, ak potrebuje pomoc :) Ale musím uznať, že už som od nej pochytila nejaké znalosti. No tie fotky, čo mám na blogu, sú skôr len tak, nemyslím si, že je sa niečím chváliť.

9. Jaké je tvé oblíbené jídlo a proč?
Toto je pre mňa trošku zákerná otázka, pretože nie som príliš vyberavá, čiže je toho veľa, čo zbožňujem. Skôr je to tak, čo som už dlho nemala a momentálne mám na to chuť, v danej chvíli je to moje obľúbené jedlo. Teraz by som si strašne dala krásne opečenú kuracinu s chrumkavou kožou, zemiakmi a grilovanými šampiňónmi. Hmm.. som hladná.

10. Děkuji ti za strpnení s tímhle rozhovorem a přeji ti pěkný zbytek dne :)
Takisto ďakujem, že som sa mohla vykecať a o jednu skúsenosť na viac, pekný deň sa praje :-)

Trochu aranžování

7. listopadu 2012 v 5:16 | M.J. |  Aranžma a kreativita
Tak abych nezapoměla trochu se pochlubím co jsem se zatím, ve škole naučila, když jsem se dala na tu aranžérku květin. Abych řekla pravdu chodili jsme zatím ven a dělali věnce. Jak na dušičky tak i na vánoce.Jsou to sice zatím takové nic moc, ale mě se vcelku líbí a časem se určitě budu zlepšovat ;)


Rozhovor s Maryuuan-Mo

6. listopadu 2012 v 15:19 | M.J.-Blog |  Rozhovory :)
NazdaR Maryuuan-Mo
Ahoj

Tak jak ti jde škola? Tento školní rok maturuješ, začínají už nějaké nervy?
Všichni říkají, že na to, že se do školy vůbec neučím mám opravdu dobré známky. Nervy jsou vždycky před písemkama a zkouškama. Já si moc nevěřím, vždycky mám pocit, že všechno pokazím. (Když mám opravdu velké nervy tak mám dokonce sklony k sebepoškozování.)

Tvůj oblíbený a neoblíbený předmět? (uvěď důvody)
Moje tři nejoblíbenější předměty už nemáme (botaniku, zoologii a odpady), ale ze současných předmětu je to asi integrované zemědělství. Důvod : já mám ráda vesnice (i když jsem celý život v Plzni) a také mám ráda zvířata (na ty alespoň nezapomenu, na rozdíl od kytek), taky bych někdy chtěla zkusit, jaké to je žít na nějaké farmě.
Jednoznačně je můj neoblíbený předmět němčina. Důvod: mám špatné základy ze základní školy, takže jsem oproti ostatním pozadu( díky bohu za maturitu z matematiky) a navíc mi hrozně špatně zní. Je prostě taková hrubá.

Na blogu uvádíš že se zajímáš o Koreu, myslíš že se něčím liší od Japonska?
Myslím si, že všechny asijské národy se od sebe velmi liší. Mají opravdu rozdílné jazyky a to jak písmo, tak gramatiku. Taky mají úplně jiné tradiční oblečení a tradice. Podle mě se od sebe na rozdíl od evropských zemí velmi liší.
(Ale největší rozdíl mezi Korejí a Japonskem je, že v Japonsku není TaeMin.)

Zkoušela jsi už někdy jíst korejský pokrm? A je nějaký který bys chtěla vyzkoušet ?
Korejský pokrm jsem zatím žádný nezkoušela, přeci jen není rovna jednoduché sehnat ingredience a na rozdíl od čínských nebo japonských restaurací u nás příliš korejských není. Ale určitě bych chtěla vyzkoušet kimchi nebo ostré rýžové koláčky.

Jaký styl hudby ráda posloucháš? a uveď aspoň 3 oblíbené sklady + českou.
Já poslouchám opravdu nejrůznější hudbu. Nejvíc tedy poslouchám k-pop, hlavně SHINee(Lucifer, Honesty, Sherlock, Ring ding dong,..), Shinhwa (Venus, On the road,..), TEEN TOP (Crazy, Supa luv,..), KARA, SNSD, T-ara, Kim Hyun Joong (jeho Because I'm stupid je naprosto geniální) a spousty dalších.
Poslouchám ale také vážnou hudbu. Sice se v ní příliš nevyznám a ani neznám názvy skladeb, ale fascinuje mě. Taky varhaní barokní hudbu si někdy poslechnu.
Mám ráda ale i jiné interprety. Třeba Apocalyptica, Carla Bruni, Yiruma, Snow, Kalafina, Jean Mourane-Babtiste,..
Dokonce mám i oblíbené české interprety : Jaromír Nohavica, Karel Kryl, a pak spíš jen jednotlivé písničky (Písek, Slunovrat, Jaro, Marnost, Dobrodružství s bohem Panem,..)
Je toho opravdu hodně, hudba pro mě totiž velmi mnoho znamená. (Proto mě velmi fascinují umělci, havně ti hudební a taneční)

Píšeš docela pěkné básničky. Aspoň mě se líbí. Baví tě to? a jak tě napadlo psát básně?
Mě velmi baví psát. Básničky ale píši jen někdy, hlavně když mám špatnou náladu nebo mám zrovna depresi. Většinou píši spíše prózu, zatím ji ale moc nezveřejňuji. Zkouším také psát písně. Zatím mám jen jednu, potřebuji k ní ale ještě hudbu. Jedním z mých snů je napsat něco, co se bude dát číst a někdo mi to vydá = chtěla bych být spisovatelkou.
Na blogu taky uvádíš hodně zajímavých cílů, které bys chtěla do cílit. Ráda zpíváš?
Já zpívám velmi ráda. Jedna kamarádka mi dokonce řekla, že pěkně a čistě. Ale všichni ostatní mi pořád říkají ať jsem zticha, že zpívám příšerně. Tak jen nevím, na čem vlastně jsem. Kdybych měla někoho, kdo by mě v tom podporoval, byla bych si sebou daleko jistější a neváhala tolik jestli se příští rok přihlásit na konkurz do SM Town (jedna korejská společnost).

Na jakou čokoládu bys právě teď měla chuť?
Já mám nejraději bílou Studentskou pečeť, ale teď bych si spíše dala plněnou jahodovým krémem.

Tak, prozatím se měj dobře a držím ti v tvém životě palce :)ha
Díky moc. Budu se snažit, aby mi to vyšlo. Ať i tobě všechno vyjde.

A na tento rozhovor odpovídala autoprka tohoto blogu: http://maryuuan-mo.blog.cz/

Japan večeře po druhé

6. listopadu 2012 v 5:08 | M.J. a S.K.

Tak milý zlatí. Přináším vám další večeři s kterou se mi pochlubil kamarád. Ty řízky vypadají docela dobře, dala bych si :)
Přeji vám pěkné ráno a vychutnejte si večeři ;)

Rozhovor s Key

4. listopadu 2012 v 18:09 | M.J.-Blog |  Rozhovory :)
Ahojky jak jde život?
Ahoj, zatím celkem dobře, tvůj? :D

Můj zatím taky fajn díky. Ty studuješ na gymlplu, jak tě to baví? Vyměnila bys to za jinou školu?
Musím říct, že mě to ani moc nebaví, ale asi bych na jinou školu nešla. Když vidím své bývalé spolužáky, připadám si konečně jako normální člověk a jsem ráda, že jsem odešla

Jak jsi přišla k blogování?
Já blogovala už někdy v páté třídě, jenže to bylo jenom takové to "ahojky, viděli jste minulý díl Hany Montany?" Až minulý rok jsem si založila společný blog spolu s nejlepší kamarádkou, nakonec jsme ho ale zrušily a každá psala na svůj vlastní blog.

Baví tě to?
Kdyby mě to nebavilo, tak to nedělám:D

Dívám se že vytváříš zábavy(sotěže) pro blogaře, dá to hodně práce?
Jak kdy, někdy si dávám záležet, někdy to vymýšlím jen tak narychlo :D Nejtěžší je vymyslet, o jakou soutěž vůbec půjde, někdy dá ale nejvíc práce výroba odměn

A ty sama, zučastnila ses už nějaké?
Zúčastnila jsem se několika soutěží, ale nikdy jsem nic nevyhrála

Děláš moc pěkné designy, zabere to hodně času?
Děkuju :) Já je dělám jen tak, když se nudím nebo když už se mi ten stávající nelíbí. Mně to zabírá dost času, protože musím často celý design předělat, aby mi vyšel. Nejdřív ho ale nastavuju na svůj zkušební blog, podle toho potom i na ten, který používám :)

Kam jsi nejdále cestovla na dovolenou?
Myslím, že to byly Kanárské ostrovy ;)

Tak to je daleko Super. Měj se fajn, pěkný blog ;)
Děkuju za rozhovor, ty taky =)

Tak a tohle byl rozhovor s blogerkou tohoto blogu: http://key98.blog.cz/

Info pro zvědavce

3. listopadu 2012 v 19:06 | Joina
# Martina
# Student
# Česká Republika - Vysočina
# 1992

Něco málo o mě:
Zdravím blogaříci. Jsem autorkou tohoto blogu od roku 2009. Pro vaši představu vám sděluji, že bloguji již od roku 2007 (starý blog).
Na základě přání svých přátel, jsem se rozhodla, že od roku 2009 si založím nový blog v novým hávu.
V současné době jsem studentkou, ale to mi nebrání v tom, abych si hledala vhodné zaměstnání, které odpovídá mému dosavadnímu zaměření, které mě baví. Pokud mám volit mezi extrovertkou či introvertkou, spíše se řadím mezi introvertku, i když mám v sobě hodně divokou fantazii. Beru se za přímou, lépe řečeno upřímnou mladou slečnu otevřenou všemu novému a zajímavému. Preferuji všelijaké sportovní (turistické) a kulturní aktivity, včetně zahradničení. Kdysi jsem hodně "ujížděla" na japonské kultuře. I když jsem Japonsko nikdy nenavštívila, tak věřím, že v příštích několika letech budu mít možnost se na vlastní oči seznámit s tímto historicky bohatým státem :)

Rozhovor s Infinity

2. listopadu 2012 v 13:29 | M.J.-Blog |  Rozhovory :)
Dobré odpoledne, tady posílám další Rozhovor, ale autorka se moc nerpozepsala, ale příště bude zase delší, nevadí. Můžem to zopakovat a třeba potom se rozepíše ;)

Zdravíčko jak se máš?
Ahoj, mám se dobře.

Jaké pak je u vás počasí?
Je deštivo a celkem zima.

Na blogu uvádíš, že ráda čteš, jakou literaturu hodně čteš?
Čtu hlavně romány a někdy si přečtu ráda i jiné žánry jako třeba horory nebo drama.

Tvoje oblíbená kniha? Napiš čtenářům i důvod.
Moje oblíbená kniha je Zakletý v čase, protože mě opravdu zasáhla a nejvíc se mi na ní líbil silný příběh.

Kolik knih do roka asi přečteš?
Tak 30 knížek možná víc.

Tak to je tedy hodně.Taky jsem narazila na to, že hodnotíš blogy, jak tě to baví a jak moc jsi přísná?
Celkem mě to baví a nejsem vůbec přísná. :-)

Na tvém blogu píšeš velmi zajímavé články, kde bereš inspiraci?
Inspiraci beru hlavně z mých životních zkušeností.

Kolik tak článů přidáš za den?
Píšu 1-3 články za den.

Díky za rozhovor a měj se fajn ;)
Také děkuji za rozhovor, měj se hezky! :-)

Tak a tohle byl rozhovor s blogerkou tohoto blogu: http://moje-iluze.blog.cz/

Rozhovor s Namenlos

1. listopadu 2012 v 15:59 | M.J.-Blog |  Rozhovory :)
Ahojky lidičky, zase po měsíční pauze začínám přispívat a začíná to dalším rozhovorem :) Tak snad se líbí.

Nazdarek, jaký pak je u tebe den?
Jaký je den? Co máš na mysli - momentálně pondělí. :D

Docela zmatková otázka, ale tak jdeme dál. Měla jsi už někdy obarvené vlasy?
Maximálně melír. Ale plánuji si nechat nabarvit konce, asi do poloviny na červeno. ;)

Jak často čteš? a jakou literatůru?
Moc často nečtu, ale mám nejradši napínavé až hororové romány. Nesnáším když knihu moc rychle dočtu.

Jak se koukám, ráda skládáš básně, jak jsi na to přišla, jak dlouho se tím zabíváš?
Asi od června. Myslím, že jsem na to odpovídala u staršího článku u mě. :D Pročítala jsem si překlady písniček od Rammstein a nějaké básně zpěváka Lindemanna - napsal knihu s básněmi, Messer (česky Nůž). Strašně se mi jeho poezie líbí.^^ Tak jsem zkusila psát vlastní...

U tvých zájmů uvádíš, hraní na kytaru, jak dlouho se tím zabýváš?
Taktéž, od června. zatím umím pár akordů, jakožto samouk.

Já bych nezahrála ani jeden song, ale Bavítě to a vystupovala jsi už s tím někde?
Baví mě to, ale zatím nedokážu ani tu nejvíce primitivní písničku... :D

Co plánuješ na zimu?
Co plánuji? Tak takhle dopředu nepřemýšlím... Věřím, a to myslím smrtelně vážne, že někdy v Prosinci okolo 21. naše země vzestoupí do 5. dimenze. Už jsem o tom četla nějaké články a viděla dokumeny a pod. (Prosím, neberte mne za blázna T.T)

Díky za rozhovor a zatím pa.
Já též děkuji, přeji hezký den.

Tak a tohle byl rozhovor s blogerkou tohoto blogu: http://blitz-im-dunkelheit.blog.cz/