Prosinec 2013

Užíváte si?

28. prosince 2013 v 15:51 | M.J.

Je už po Vánocích, určitě jste si to užili tak jako já. Jaký dárek vám udělal největší radost? Například mně udělal největší radost A3kový kalendář na rok 2014 s mými fotkami.

Blíží se Nový rok, už se na něj všichni chystáte, že? Lidi obchoďáky berou útokem. My už tedy naštěstí máme vše nakoupené.

Ale to bude zase rachot. Máte nějaké plány na Silvestr?

A po Silvestru zase začne škola. Už vidím, jak jdu do školy, ale vůbec se mi nechce, vám určitě taky ne. Jsem ale ráda, že ještě nemusím do práce, to bych musela dřív :D

A kolikpak jste dělali druhů cukroví? A jaké u vás vedlo? My jsme tentokrát dělali jenom 6 druhů, ale zato šlo rychle na odbyt :)


Veselé Vánoce všem!

21. prosince 2013 v 15:10 | M.J.
Do Vánoc už asi nic nepřidám, proto bych všem chtěla popřát příjemné prožití Vánočních dnů a do Nového roku jen to nejlepší :)
Foto pořízené z praxe, když jsem dělala na objednávku jeden z Vánočních věnců.

Povídka - Ukradené Vánoce

18. prosince 2013 v 18:58 | M.J. |  Moje kniha a příběhy
Také mě toto téma velmi zaujalo, když jsem si to pročetla na blogu. Řekla jsem si, že to přece mohu zkusit, vzhledem k tomu, že ráda píši a Vánoce jsou mi blízké. Vymyslela jsem si proto takovou netradiční povídku. Je to taková pohádka pro děti na dobrou noc.

Připrava povídky a anketa

11. prosince 2013 v 17:18 | M.J.
Zdravíčko blogaříci, nemohla jsem se dočkat a musela napsat další článek. Nějak se mi chtělo psát. Rozhodla jsem se, že pro vás udělám takovou malou anketu o Vánocích. Byla bych ráda, kdyby se jí většina z vás zúčastnila a vyplnila ji do komentáře. Ještě než k tomu přejdeme, chtěla bych říct, že zde do neděle přibude článek, který se týká soutěže o nejlepší vánoční povídku, která probíhá na Srdci blogu. Rozhodla jsem se do ní přihlásit a příběh zveřejnit. Doufám, že až ho zveřejním, bude se vám líbit.
Teď přejdeme k anketě.

Věnec z rukaviček

6. prosince 2013 v 17:45 | M.J. |  Aranžma a kreativita
Zase se po týdnu vidíme. Napadl nám pěkný sníh, že? A ten vítr, který teď je, docela mě děsí.
Ale tentokrát jsem přišla přispět s další školní prací. Budu se opakovat, ale cítila jsem se jako v první třídě, nicméně to byla zábava.
Jdu vám ukázat rukavičkový věnec.
Je z tvrdého papíru, na kterém jsou přilepené látky, a dozdobené. V mém případě je to z látky vystřižený nápis "veselé Vánoce", knoflíky a sušený pomeranč ve tvaru hvězd. Kdyby vám náhodou vrtalo v hlavě, proč mám osm stejných rukaviček, tak je to chyba foťáku. Je to zelená a modrá.


Přeji příjemné strávení začínajících zimních dní.