Červen 2014

CdA 21. díl

29. června 2014 v 18:09 | M.J. |  Moje kniha a příběhy
Dostávám se do malého konflitku s Brumbálem. Severus je v šoku, že "skoro celá škola o mě ví pravdu" Jak se na to tváří? V neposlední řadě jsem unesena proč? To se dozvíte v tomto díle.

Ke kreslení jsem se nevrátila

26. června 2014 v 9:19 | M.J. |  Kresba a malba
Poslední dobou nemám na nic čas a přitom skoro nic nedělám. Ale poprosil mě známý jestli bych mu nemohla nakreslit pár obrázků k jedné počítačové hře. Dostala jsem pokyny jak to udělat a teď se vám jdu s jedním povedeným pochlubit. Já s pastelkami moc nekreslím natož lidi, neumím kombinovat barvy, ale jelikož to známý chce mít barevně, nezbylo mi nic jiného než to tak udělat. Na temperky a barvy jsem si netroufla.

CdA 20. díl

23. června 2014 v 7:39 | M.J. |  Moje kniha a příběhy
A je to tu. Podaří se nám bez nehody odcestovat z tajuplného světa? Když se dostáváme do naší doby, začínáme řešit Allana. Na co zajímavého příjdu? A s kým se potkám?
To se dozvíte v tomhle díle.

Konec školního roku.

19. června 2014 v 14:17 | M.J.
Zdravím milované blogaříky :)

Dneska mám velmi dobrou náladu. Ano a mohu se pochlubit, že mám další vyznamenání, jenom jedna 2, jsem ráda, že jsem jich nedostala více. V úterý jsme dostávaly bohužel jenom výpis vysvědčení. Jelikož jsme aranžéři květin, a u školy máme několik, skleníků, zahrad a jedno arboretum, máme prázdninovou praxi a vysvědčení dostaneme až potom. Nejprv práce, potom zábava, jak se říká. Máme to naštěstí jenom týden, ale i to jde, já stejnak nemám moc práce, co dělat, aspoň se zabavím nějak.
Včera jsme byly na školním výletě. V Národním parku Podyjí. Musím říct, že to bylo něco užasnýho, výlet jsme si skvěle užili.
A dneska jsme byly naposled v tomto školním roce a máme od dnešního odpoledne prázdniny, jupí, skvělé :)

Tím pádem chci popřát všem školákům, skvělé prázdniny ;)

Leonardo da Vinci – projekt

15. června 2014 v 20:10 | M,J, a moje škola
Stejně jako minulý rok, tak i letošní rok, se naše škola stala součástí projektu Leonardo da Vinci (projekt partnerství). Tento projekt je v rámci programu celoživotního učení zaměřen na výukové a vzdělávací potřeby odborného vzdělávání na jiné než vysokoškolské úrovni. Současně přispívá ke zvýšení přitažlivosti, kvality a výkonnosti systémů odborné přípravy a vzdělávání.

CdA 19. díl

9. června 2014 v 7:01 | M.J. |  Moje kniha a příběhy
Hostitel zkouší získat hodiny, ale trochu se to zvrtne, podaří se mu je získat? A zatím co se kocháme zbrusunovou krajinou, tak mě Severus něco navrhne. Jak se na to budu tvářit já?
To se dozvíte v tomhle díle.

CdA 18. díl

5. června 2014 v 10:05 | M.J. |  Moje kniha a příběhy
Náš hostitel zkouší vyřešit problém a nachází řešení, mě se to ale moc nezdá. Jak to dopadne? Také pro nás našel nocleh a vydatně si popovídal se Severusem o čem asi?
To vše se dozvíte v tomhle díle

Japonská zahrada

2. června 2014 v 6:40 | M.J. a N.S.
V první řadě se chci velmi omluvit, že jsem vůbec nepřidávala žádné články. Nevím jak to, ale na blogování jsem neměla žádnou náladu. Nálada se mi trochu zlepšila, a jdu na to tentokrát dalším článkem z Japonska.
Je to už minimálně 7 let co jsem se přes pc seznámila s Kenjim, moje překvapení bylo to, že hraje v hudební skupině. Po pár letech mě seznámil s jedním člověkem z té skupiny jménem Naoyuki. V dnešní době oba dva hrají už v nejméně dvou hudebních skupinách.