Listopad 2014

Praxe, praxe a zase jenom praxe

25. listopadu 2014 v 6:00 | M.J.
Velmi se omlouvám, že jsem tak málo aktivní. mám poslední dobou málo fantazie a nevím co psát. Je pravda, že chodím do školy a na praxi a tak jsem se rozhodla ukázat další mojí tvorbu. Jelikož i když to nevypadá, Vánoce se rychlostí přibližují a tak vám jdu ukázat další vlastní tvorbu z praxe.
Pěkně se usaďte a pěkné zhlížení :)

Martinský nedělní obídek

17. listopadu 2014 v 8:25 | M.J.
Jsem tu trošku opožděně, ale jsem tu. Je jasné, že už Martin byl a jak jste si ho užili? Je vidět, že sníh nám ještě nedonesl a mě to vyhovuje. Viděla jsem martinský průvod a v neděli jsem měla dobrý obídek, který nám vydržel až na tři dny :)
Na Martina přeci nesmí chybět husička se zelím a bramborovými knedlíky. Martinské víno jsme sice neměli, ale to naše bylo také dobré.

Dýňě

12. listopadu 2014 v 20:50 | M.J. |  Aranžma a kreativita
Zdravím vás už z domova. Praxe mi utekla rychle. Začínáme už dělat adventní věnce a to zdobení mě opravdu moc baví dneska jsme ještě dozdobovali hoblinové vánoční stromečky. V tom všem si dokážu vyhrát. Ale dnes vám jdu ukázat vypichované dýně. Ty jsme dělali nedávno na dny otevřených dveří naší školy. Přišel k nám hojný počet škol a lidí co přišli naší školu omrknout.

Pizzerie v Telči

9. listopadu 2014 v 8:04 | M.J. |  Aranžma a kreativita
Naše poslední návštěva v Pizzerii v Telči, kterou jsme mohly vyzdobit. Po dobu necelých tří let, co studuji tento obor, jsme každoročně jezdívaly vyzdobit tuhle pizzerku. Po náročné práci jsme byly také odměněny a mohly jsme si koupit i malou pizzu a pošmáknout si.

Jak to probíhalo?: Chvíli po sedmé hodině ranní jsme začaly strkat naaranžované věci do sedmi místného auta.

Podzim v Japonsku

4. listopadu 2014 v 17:05 | M.J. a I.S. |  Japonsko
Zdravím všechny čtenáře! :)
Už tu máme podzim a přináším další informace o Japonsku. Když pan Iwasaki jel opět na služební cestu, fotil. Povídali jsme si o tom jakou měl cestu a jestli už mají také takové chladno jako u nás. A tímto povídáním jsme se dostali až k tomu, že mi poslal další fotky a já se s vámi o ně podělám.


Dušičkové věnce - 2

1. listopadu 2014 v 16:53 | M.J. |  Aranžma a kreativita
čtvrt na pět odpoledne a taková tma, takže jinak to říci nemohu než pěkný podvečer blogaříci :)
A teď tu jsou ty klasické věnce z chvojí :) Ale musím říci, že oba druhy vypadají moc pěkně Jak chvojové věnce nebo slaměnkové. :)
Zde můžete posoudit školní a domácí verzi. Snažila jsem se všude, ale ve škole je prostě více surovin.