Duben 2015

Mňam mňam mňam

29. dubna 2015 v 20:22 | M.J.
Kon'nichiwa

Dneska jsem připravila takový všeho chuťový článek. Recepty, ale nečekejte. Jenom na ukázku přidávám pár fotek jídel, které jsem nedávno okusila.

Zkouška na nečisto

23. dubna 2015 v 6:00 | M.J. |  Aranžma a kreativita
Přeji moooc pěkný den a i ty ostatní, už nám tu zase svítí sluníčko. A včera jsme měli tak trochu oddychový den na praxi a kdo chtěl, mohl si vyzkoušet tvorbu na závěrečky. Já jsem si v rychlosti něco koupila a šla jsem zkoušet. Měla jsem připraveno jenom na jednu věc a to ze živých květin.
Tady můžete vidět mojí dvacítku růží do kulata. V rychlosti jsem si uvázala jen tak květinu něž to rozstříhám :)


Na květ?

16. dubna 2015 v 16:08 | M.J.
Zdravíčko :) počasí máme stále aprílove, i když už nesněží, proměny stupňů tu jsou pořád. Jednou je pod 10, kdy je zima a později je nad 15, kdy začíná být teplo. Ale myslím si, že 20 stupňů je na duben až moc teplo.
Tímto oteplováním už pomalu začínají kvést stromy. Letos jsem ještě úplně rozkvetlé stromy neviděla, ale blíží se to.


Učení?

7. dubna 2015 v 19:07 | M.J.
Zdravíčko blogaříci, opět po týdnu se hlásím a přináším další novinky. Včera na Velikonoční pondělí jsem se byla odpoledne projít. Počasí bylo opět aprílové, ale chvilkami bylo i pěkně a náladu to hned zlepšilo. Často dělám stejnou trasu a potkávám tyhle úžasné ovečky. Rádi by si na něčem smlsli, ale bohužel jsem nic při sobě neměla.

Jarní vycházka

1. dubna 2015 v 19:20 | M.J.
Minulý týden bylo vcelku pěkně a né jako teď. Pořád fičí a poprchává. Ale, když bylo hezky udělala jsem si takovou malou vycházku, cestou jdu kolem pár rybníků a hle co na jednom z nich nevidím. Krásné dvě labutě. Měla jsem sebou foťák, tak jsem toho využila a rovnou fotila.