Červen 2015

A mám to

29. června 2015 v 16:10 | M.J.
Tak a je to tu! Konečně mám hotové všechny zkoušky. Nemohu říci, že to pro mne byla procházka růžovou zahradou. Povedlo se mi to i s vyznamenáním. Muselo se pro to udělat maximum a mě se to povedlo a ty nervy, které jsem při každé zkoušce měla, ani nemusely být.
Teď vám tak trošku o tom napíši.

CdA2 Díl 3.

22. června 2015 v 9:33 | M.J. |  Moje kniha a příběhy
Velmi se omlouvám za menší neaktivitu. Později o tom napíši více, ale těď mám pro vás další díl Cesty do Anglie.

3. Vlivy Armanda

Když se nemůže najít kabinka.

8. června 2015 v 12:49 | M.J.
Nedávno jsem byla v Brně. Jela jsem si tam vyřídit osobní věci a spojila jsem si to s prohlídkou Vaňkovky. Klasicky jsem navštívila moje oblíbené obchůdky. Zkoušela jsem i kupovala oblečení. Později jsem narazila na obchod, kam moc často nechodím. Myslím že se jmenoval H&M.
Nacházela jsem tam opravdu zajímavé věci. Ale hlavní bylo, abych si věci mohla vyzkoušet, musela jsem najít zkušební kabinky. Obchod byl trošku větší a najít kabinky byl oříšek. Všude, kam jsem se podívala bylo samé oblečení. Už jsem držela věci na vyzkoušení a stále jsem nacházela nové a hezčí kousky. Chodila jsem sem a tam a kabinky nikde. Několikrát jsem vedle sebe potkala ochranku obchodu a po chvíli jsem se odhodlala a zeptala se, kde najdu kabinky. Pán byl velmi ochotný a vysvětlil mi správnou cestu. Nenapadlo by mě, že bych kabinky mohla hledat v plavkovém a dětském oddělení. Nu, asi jsem se špatně koukala. Já si tak mohla po dlouhé chvíli v klidu vyzkoušet veškeré oblečení.
Zjistila jsem však, že mi většina oblečení nesedí a odnesla jsem si z obchodu jenom jedno tričko. Ale i za to jedno tričko jsem byla ráda.
Z toho plyne ponaučení, zeptat se někoho odpovědného, kde co najdu, než abychom strávili půl dne hledáním.