Březen 2016

Nesnáším, nesnášíš, nesnášíme viry a onemocnení

24. března 2016 v 19:43 | M.J.

Snad každý z Vás tohle zažil. Chytil vir, onemocněl anginou nebo jednoduše, měl něco zlomeného a podobné věci...

Zdravím Vás a dneska jsem se rozhodla napsat o tom, když jsem nachlazená. Já vím pro většinu lidí to je normální, ale já tak často nemocná nebývám. Začalo to nevinným kašlem, který přešel k tomu chraptivému. Měla jsem trochu zvýšenou teplotu. Dostala jsem antibiotika a ty mi trošku pomohly, kašel zeslábl, ale mám ho pořád. Teď jsem chodila pořád po doktorech a jsem z toho fakt vyčerpaná. A nevím co dělat, aby mi přešel. Včera jsem dostala nové kapky, tak snad už to ustane. Protože mě z toho kašle bolí fakt celé tělo a potom mi je mizerně.

CdA2 Díl 14.

17. března 2016 v 20:09 | M.J. |  Moje kniha a příběhy
Dnes se dočtete: Lumén mě zavede ke Famfrpálovému hřišti. S kým se tam setkám? Debata o lidskem světě? A asi poletím na koštěti.


14. Den dobré nálady

Pastelkama

8. března 2016 v 17:31 | M.J. |  Kresba a malba
Máte rádi Itálii nebo se Vám líbí? Dobrá, mě taky a moc ráda bych jí navštívila, ale zatím si o tom mohu nechat jen zdát. Teď přemýšlímm, zda vůbec se mohu ještě podívat do nějakého státu, když se pořád ve světě něco děje.

Nicméně, kdybych navštívila Itálii, tak bych Vás zajisté zásobila fotkama, není tomu tak. Proto jsem něco malého nakreslila. :)

Srdíčko nejen na Valentýna

2. března 2016 v 5:15 | M.J. |  Aranžma a kreativita
Přeji všem ten nádherný den.
Už je to pár dní co byl Valentýn. Plno z nás ho slaví a plno ne. A hodně lidí k sobě nikoho nemá a když se slaví tento svátek, cítí se divně a osamoceně. Byla jsem trošku nešťastná, že nemohu od nikoho nic dostat. Ale poprala jsem se s tím. U nás v rodině se stejnak neslaví.

Pár dní před Valentýnem, mě napadlo, že bych mohla udělat nějakou novou dekoraci na dveře. Určitě si pamatujete na článek, jak jsem vyráběla srdíčka.