Duben 2017

Můj rok v Autorském klubu

29. dubna 2017 v 10:42 | Joina
Zdravíčko blogaříci i vám všem ostatním :)

Předevčírem, jsem si čirou náhodou vzpomněla, že by se mělo blížit výročí mého pozvání do A.K., a představte si, že jsem se trefila do černého. Myslela jsem si, že jsem byla přidaná mnohem dříve, než před rokem, ale občas se utne i mistr tesař.
Všichni dobře víte , že v rámci svých možností přispívám na tento blog, ale nejsem si v žádném případě jistá, jestli jsem od toho očekávala více, nebo ne. Příjde mi a nejenom mě, že se www.blog.cz řítí čím dál více do záhuby, a kdokoliv nebo alespoň ten, komu je blog cenný, by se o něj měl logicky postarat a navrátit blogu jeho dřívější slávu.
Nemluvím jenom o tom, že mi na různých prohlížečích nejdou publikovat komentáře a hodnotit články, tento týden mi například celý den nefungoval blog, a bylo mi to potvrzeno i lidmi, kterých jsem se zeptala, zda mají podobný problém. A určitě se tu naleznu i další negativa.

Když se vrátíme o 4 - 5 let dozadu, tak k tomu mohu sdělit pouze jediné, a to, že jsem v A.K. ještě nebyla. Tenkrát byl ještě funkční blog A.K., a povinně i s radostí jsem se zapojovala do různých soutěží nebo je alespoň sledovala :) Byla to zábava a bylo milé, jak se o to blogeři starali :)

Aktuálně jsem v A.K. a díky tomu bych měla dodržovat určitá, předem stanovená pravidla, se kterýma jsem bez výhrad souhlasila, když sem se tam přihlašovala. I když některé články neodpovídají mému zaměření a zájmu, tak přesto musím pochválit blogery za jejich články, nebot je vidět, že si s daným tématem vyhráli.
Osobně se vynasnažím, abych i já sama pravidelně přispívala větším množstvím zajímavých článků :)

Od jakého roku jsem vlastně začala brát blogování vážně a začalo mě to bavit? Bloguji již deset let, a jak si tak počítám + - od roku 2013, kdy jsem si to psaní začala více užívat a více se o sobě rozepisovat :)

Jinak jsem moc ráda, že jsem měla tu čest poznat nové blogy a nové virtuální kamarádky :) V poslední době mi i o trošku stoupla návštevnost, za což jsem ráda :)

Zatím se mějte pěkně :)

Sen, který je jenom stále snem

26. dubna 2017 v 17:06 | Joina
Ahoj, vím, že tento článek nebude pro všechny, ale do mého srdce patří i svět Harryho Pottera a ta fantastická příroda :)

Dneska jsem se rozhodla, že vám něco napíši o tom, s čím jsem docela dost spokojená :) No, záleží, jak se to vezme. Mám v tom ještě hodně nedostatků, ale i tak se mi to líbí, a když si člověk dokáže pohrát se svou fantazií, ocitne se úplně v jiném světě!

Teď se prosím přiznejte. Jak čtenáři mého blogu, tak i náhodní poutníci, co sem zabloudili. Kdo z vás rád četl/čte a sledoval/sleduje díly Harryho Pottera?

Velikonoční dny

21. dubna 2017 v 10:45 | Joina
Hody, hody doprovody, dejte vejce malované... Paní mámo zlatičká, darujte nám vajíčka... Komu já vajíčko daruju, toho já upřímně miluju...

Přeji všem pěkný den a jak jsem slíbila, dnes vám napíši něco málo o velikonočních dnech.
Vím, že plno z vás Velikonoční tradice neuctívá, ale já a moje rodina nějaké ještě dodržujeme. A jak jsem psala v nějakém předchozím článku, u lidí velikonoční tradice už pomalu upadají, nebo aspoň tak to vidím já v mém okolí.

Předmanželské testování "aprílové"

17. dubna 2017 v 14:50 | Joina
Miluje mě? Důvěřuje všemu, co mu říkám? Věří mi, že jsem mu věrná, a že ho nikdy nezklamu? Dávám mu tolik potřebnou svobodu, abych se mohla spolehnout, že vzhledem k mé určité benevolenci mě nepodvede? Nechci být nešťastná! Je to můj poklad, který mě dělá neobyčejně štastnou!
A toto všechno samé platí v opačném gardu.

Přeji vám všem hezké Velikonoční pondělí :) Doufám, že jste si v hojném počtu užili příjemně velikonoční svátky. K tématu Velikonoc se zcela jiště navrátím v mém příštím článku. Dnes bych ráda napsala, jak jsme si s přítelem opět užívali.

FUJ, tohle mi nechutná

13. dubna 2017 v 17:25 | Joina
Ochutnali jste někdy telecí líčka na smetaně s houskovým knedlíkem nebo pěkně opečenou jitrnici se zeleninovou oblohou, ale i játrovo-ledvinkovou omáčka s rýží posypanou libečkem, včetně slaných muffinů s bylinkovým dipem? K hlavnímu chodu by se mohla servírovat dýňová polévka s žemlovými krutonky nebo francouzská cibulačka se smetanou a na kostičky nakrájeným opečeným rohlíkem, a jako dezert navrhuji borůvkovo-vločkový dort nebo ananasové řezy se želatinou. Doporučuji spláchnout pivem nebo bezovou limonádou. :)

Že vás mé menu nenadchlo? No, tak to máte pořádnou smůlu, neboť bych vám toto menu s radostí připravila :)

TT: Tajné přání pod oblohou

10. dubna 2017 v 5:58 | Joina
Představte si potemělou oblohu, kde hvězdy jasně nezáří, a k tomu dva páry očí se zelenýma a modrýma duhovkama. Čí to jsou oči? Oči kočičí, nebo holčičí? Dvě bytosti ze země, které tajně si touží a přejí si splnit svůj sen. Stačil jeden mrkot a zničeho nic se obloha rozzářila a padala po obloze hvězda.


Víkend strávený s mohutným bodyguardem

6. dubna 2017 v 15:38 | Joina
Každy bodyguard by měl umět chránit. Měl by všechno zajistit, znát strategie a taktiku. Chytrý, pohotový, předvídavý, ale i nebojácný...

A o kom to vlastně mluvím? Dotyčný tajemný disponuje postavou hromotluka a vazouna, takže při setkání s ním rychle ztrácím pocity strachu a obavy, nebot´je to v rámci možností milý a svým způsobem hodný člověk, i když mě občas dokáže svou tvrdostí a neústupností pěkně naštvat :) A kdože je ten tajmený neznámý - no přeci můj přítel! :) :)