Červen 2017

TT: Strach z nejistoty?

27. června 2017 v 17:40 | Joina
Každý z nás se s něčím pere, a je úplně jedno, zdali se snadnou záležitostí, či naopak těžkou fóbií. Někdo se s tím popere ihned, a problém má vyřešen, jiný se pere již pár měsíců, či několik let, a problém stále není uspokojivě vyřešen.

Lze směle říci, že tak je to i u mě.
Co je horší strach nebo nevyléčitelná nemoc? Určitě strach, protože on to všechno zhoršuje a člověk z toho může mít až třeba velké psychické problémy.

Už jako malá holka, jsem více méně, neřešila svůj vzhled. Přelomovým rokem pro mě osobně bylo dosažení 19tého - 20tého roku a chtěla jsem se začít někomu líbit. Od této doby jsem se dennodenně začala prohlížet v zrcadle a hledat na sobě kdejakou chybu či nedostatek, např. prsa, zuby a nos.
V průběhu mého dospívání se kolem mě točilo dosti "potenciálních" nápadníků, a já si říkala, kolik kluků to se mnou myslí opravdu vážně? Ve finále si mé srdce vybojovala upřímná a věrná osoba, kterou popisuji zde.

Rodina, nejbližší přátelé a blogeři, kteří mé osobně znají nebo dennodenně potkávají či sledují můj blog, tak beze všech diskusí potvrdí, že se měním a já doufám, že k lepšímu. A všichni mě berou takovou jaká jsem :)

Exkurze do potravinářské výrobny

21. června 2017 v 13:12 | Joina |  Příběhy z cest a fotky z cest
Blíží se konec školního roku a tím pádem se dělají školní výlety a naše třída si zúčastnila exkurze. Minulý týden jsme byli v Jihlavském pivovaru, kde to na mě bohužel moc dobrý dojem neudělalo, jelikož se tam velmi rychle střídaly teploty.
Minulý týden jsme se vyrazili do Telče, kde jsme měli v plánu návštěvu hotelu a gymnázia.

Pokud to někomu přijde dlouhé, je to psané pro moje uspokojení a nikoho to nenutím číst!

Nebudu popisovat v kolik hodin jsme přijeli a kde jsme všude chodili. Zaměřím se hlavně na tyhle dva body.

Rozhovor se Sayuri

15. června 2017 v 17:11 | Joina |  Rozhovory :)
Ahojky čtenáři...

...tak po třech letech přináším další rozhovor. Tentokrát mi to dovolila blogerka Sayuri a já jako její pravidelný vášnivý čtenář jejího blogu, jsem ji trochu vyzpovídala.

Bude se to číst?

10. června 2017 v 16:20 | Joina |  Moje kniha a příběhy
Každý z nás má svůj oblíbený žánr. Někdo čte rád krimi, jiný drama a další například dobrodružné knihy. Široká škála titulů na pultech obchodů vybízí k tomu, aby si každý čtenář vybral, s jakou knihou chce trávit určité minuty svého volného času :)

Každý den si říkám, lépe řečeno v duchu se ptám, zdali vůbec někdo ze čtenářů bude číst mou knihu/knihy, které se chystám při větší trpělivosti dopsat a při troše štěstí publikovat?

Dobrá, zase se budu opakovat, ale většina čtenářů ví, že velmi ráda píši. V průběhu několika let jsem na svém blogu publikovala příběh na pokračování "CdA", která nejenom dle mého, ale především reakcí mých čtenářů měla docela slušný ohlas :)

Hotel Joseph 1699

6. června 2017 v 18:10 | Joina
Ahoj blogaříci :)
Je to asi rok a půl zpátky, co jsem pro vás chtěla sepsat recenzi na opatěnky, kde by jste si přečetli i můj názor na ně. Nějak ze psaní sešlo a dneska mám pro vás připravenou snad mojí první recenzi. A to recenze na jeden útulný hotel v Třebíči :)


V židovské čtvrti

2. června 2017 v 17:44 | Joina |  Příběhy z cest a fotky z cest
Zdravíčko všem :)

Chystám se opět přispět na svůj blog, a to článkem, ve kterém budu detailně vypravovat o relaxačním víkendu v hezkém a útulném hotelu, který se nalézá v centru Třebíče :)
Po delší úvaze jsem se s přítelem domluvila, že bychom měli vystřídat nejmenovaný hotel v Jihlavě, který často navštěvujeme, a jehož jsme si oblíbili kvůli poskytovaným službám - patříme mezi V.I.P zákazníky :) Výměna hotelu se ukázala výborným řešením! :)
Můj přítel mi chce pokaždé dopřát maximum krásných zážitků, takže hezký rodinný hotel v nějaké zajímavé lokalitě v nádherném prostředí a s maximálním pohodlím, kde se můžeme věnovat jeden druhému, ať již jde o mazlení nebo milování :) Moje maličkost svého přítele miluje a zároveň obdivuje,