Listopad 2017

TT: I základní škola může být zábavná

25. listopadu 2017 v 14:22 | Joina |  Příběhy ze života
Téma týdne na blogu mi nemusí nutně připomínat vzpomínky na základní školu, ale ano na jednu jsem si čirou náhodou vzpomněla, a o ní vám dneska povyprávím :-)

Je hodně z nás, kteří by se na základní školu rádi vrátili, jiní již nikdy v životě. Byli tam chvilky mučení, hádek a pomluv. Jindy se tam objevil dětský smích a upřímné kamarádství.

Jedna z mála vzpomínek, o které vám budu vyprávět se odehrála minimálně už před sedmnácti lety v době když jsem ještě chodila na první stupeň základní školy. A nyní se do té doby přesuneme :)

Novinky k blogu

17. listopadu 2017 v 16:36 | Joina
Ahojky, čtenáři, nesu vám nějaké malinké novinky.
Pravděpodobně začátkem nového roku 2018, jestli se nezazimuji a nevzdám se blogování, si založím nový blog, a to zpravidla jenom o pečení sladkých cukrovinek a vaření. Do té doby budu pečení zveřejňovat zde.
Právě se zabývám hedáním vhodného názvu blogu. Zatím jsem měla tři návrhym ale všechny jsem zatím zamítla, tak uvidíme, co z toho vznikne.

Jak se skoro blondýnka, do zrcadla podívala

14. listopadu 2017 v 18:45 | Joina
A přišla na to, že se zabarvuje na tmavovlásku.

Ano, postupem let se měním. Né jenom moje povaha, vzhled kůže, nebo mé názory, ale i barva vlasů. Byly roky, kdy jsem byla mladší a měla hebce blonďaté vlásky jako heřmánek. :) Nuže, počítám-li to dobře, asi od svých devatenácti či dvaceti let se mi mění na kaštanově hnědou barvu :( A mohu říci, že ta tmavá barva mi moc nesluší.

Cesta do Prahy, nejenom do Prahy

6. listopadu 2017 v 19:16 | Joina
Zdravím nepřející živly i vás čtenáře :)

Po čtyř měsících opět v Praze.
Jak jste už podle nadpisu mohli vidět, minulý víkend jsem byla v Praze a je pravda, že jsem si to tam představovala trošku jinak, než jsem měla naplánované :(
Už týden do předu jsem měla nachystáno a sepsáno co asi tak prožiji a jaké asi budu mít pocity a bohužel, nic z toho se neuskutečnilo. Proto jsem musela sepsat něco jiného.

V Praze nesnáším smog, velké mačkanice a hluk.
Po příjezdu do Prahy, mě vyzvedl přítel, a chtěl mě pozvat na večeři, protože jsem měla hlad jako vlk. Naštěstí moje břicho nekručelo tak hlasitě, aby bylo pozdvižení :)