Červenec 2018

Narozeninový

28. července 2018 v 18:11 | Joina |  Pečení, dorty a vaření
Zdravím blogaříky i všechny čtenáře,

slíbila jsem vám další jeden postup něčeho slaďoučkého, bohužel tento není ode mne, ale velmi mi zachutnal a ráda se s vámi o něj podělím, protože si myslím, že by stálo za to ho vyzkoušet. Postupu na korpusy je mnoho, ale tento byl geniální i s příchutí krémů, které jsem si tak trošku poupravila.

První týden v červenci jsem si udělala pro sebe úplnou delikatesu.
No posuďte sami :)

Dvě mouchy jednou ranou

14. července 2018 v 14:30 Pečení, dorty a vaření
Jste zamilovaní? Ano? tak fajn.
Abyste ochutnali zcela zaláskovaný dort, který se rozplývá na jazýčku, zamilovaní být ani nemusíte.
Ale znáte to, co je sladký a červený, je vždy zamilovaný :) A nemusí to být pusa namalovaná na červeno nebo ty slaďoučké jahůdky.

Zrovna před měsícem mi přišel takový jeden sladký moučník v časopisu Gurmet, kde se sladký kakaový korpus, zároveň s hořkým šlehačkovým krémem a ovocem rozplývá snadno na jazýčku :) Tuhle slast jsem jednoznačně musela vyzkoušet a ochutnat a bylo to výborné :)Návštěva z Brna

5. července 2018 v 21:00 | Joina |  Příběhy ze života
Pěkný podvečer :)

To je ale nádherný den, že? Tvrdíte mi, že zrovna pro vás ani moc ne? Bohužel, s tím vám nijak nepomohu. Ale právě teď se mám skvěle :)
K Vánocům jsem dostala voucher pro dva do jedné raw kavárny u nás v Jihlavě.

Už před půl rokem
Přiznávám se, že mi raw pokrmy a sladké zákusky vůbec nevadí. Jsem všežravec, takže i tento typ jídla si jednou za čas ochutnám :) Ale bohužel si neumím představit, jak bych se cpala nějakými červy nebo nějakými mořskými živočichy.