Srpen 2018

Sucho k létu, přirůstá

30. srpna 2018 v 19:37 | Joina |  Příběhy z cest a fotky z cest
Ahojky čtenáři
Je to již skoro měsíc, kdy jsem zveřejnila článek na svém blogu. Důvodem bylo zdraví, dovolená a osobní záležitosti. Jsem moc ráda, že jsem někomu z vás chyběla, a že jste na mě nezapomněli. Stále jsem si říkala, že bych měla alespoň něco zajímavého napsat, ale nedostatek času mi to bohužel nedovolil.
Pokusím se zveřejnit 1-2 články týdně.

Ani ve snu jsem nečekala, že budu skoro 3 týdny cestovat, a to jak po ČR tak cizině. Věřte mi, že se jednalo o maximálně vzrušující akce!V srpnu budu uveřejňovat svůj další příběh s pokračováním, a v nemalé řadě mám čím dal tím větší chuť něco upéci. Aktuálně se rozhlížím, jaké recepty bych mohla vyzkoušet. Máte nějaký nápad na sladké?

Dnes bych se s vámi ráda podělila o fotky, jak jsem si užívala na dovolené. A co vy moji čtenáři? Kde všude jste strávili svou dovolenou?
Léto s parnými a suchými dny pomalu končí.

Nedělní obídek

26. srpna 2018 v 18:05 | Joina |  Pečení, dorty a vaření
Pěkný podvečer

Když je pěkné počasí, velmi ráda si posedím s rodinou pod pergolou na zahradě, jak na oběd, tak i na večerní dýchánky.


Třeba v neděli, ještě než jsme odjeli na dovolenou. Mamka uvařila, já, připravila stůl a něco malého upekla.
Trénuji na správné vázání květin, ale mám k tomu zatím hodně daleko. Nedávno jsem udělala dva zahradní pugety :) Také se učím názvy květin, kdybych dostala práci snů.

Napapánek se zelenýma očima

3. srpna 2018 v 19:41 | Joina
Zbožňuji, když chodí kolem mě. Naznačuje mi svojí mužnost i to abych na něj mohla sáhnout. Když leží, nenápadně se usmívá a díky tomu ho občas polechtám na bříšku. Šeptám mu do ouška a on tiše naslouchá :)