Listopad 2018

Jako vždy, když se blíží zima

27. listopadu 2018 v 20:32 | Joina
Zdravíčko lidičky :)

Poslední dobou toho mám prostě moc a nějak nestíhám. A jak to vypadá, od příštího roku to bude ještě horší a budu mít méně času. Takže se, prosím vás nezlobte, když se nepodívám na váš blog. Prostě všechno nestíhám. Někdy stíhám odpovídat až za několik dní.


CdA pokračuje 6/7

21. listopadu 2018 v 22:00 | Joina |  Moje kniha a příběhy
Zdravíčko návštěvníci :)

Pomalu nám začíná přituhovat, což znamená, že se blíží i doba Vánočních svátků a jestli dobře počítám, tak Štědrý den je už za měsíc a pár dní. Je jasné že se nemohu těchto dní dočkat a ani na to, až napadne hodně sněhu.

Proto, než takové dny začnou, vkládám na odreagování a pro zpříjemnění dní další díl příběhu.6. ZPÁTKY V REALITĚ

Generace žijících uvnitř budov

16. listopadu 2018 v 17:10 | Joina

Pěkný večer přátelé, blogaříci, no prostě všichni, kdo se přišel mrknout na můj blog :)

Možná se většina z vás zeptá, proč takový prapodivný nadpis článku.

Nějaký měsíc zpět, si možná někdo z vás jistě všiml na fb a yt videa "TheIndoorGeneration"

Někoho toto video nezaujalo, takže nekoukal, někdo se možná mrkl, ale neporozuměl a titulky ho nezajímaly, jiný ho všemožně hanil, ale někoho z vás určitě zaujalo, jako třeba mě.


CdA pokračuje 5/7

10. listopadu 2018 v 17:06 | Joina |  Moje kniha a příběhy
Ahojky čtenáři, přidávám další dílek příběhu Cesta do Anglie. Dneska se dostáváme k místu kde si hlavní postavy vzpomínají na minulost, 4 roky zpátky. Lupin začne hlavní hrdince vyznávat své city.5. POUHÉ NADĚJE

Za sychravého počasí

6. listopadu 2018 v 17:50 | Joina |  Aranžma a kreativita
Přeji pěkný a klidný den :)

Už jsem myslela, že sluníčko ani nevykoukne, jelikož je u nás poslední dobou zamlženo. V lidech tato nepříznivost často vyvolává deprese a úzkosti. Sluníčko se mělo už několikrát ukázat, ale hustá mlha mu v tom pokaždé zabránila. Aspoň se to trošku k dnešnímu večeru vybralo. Naštěstí aspoň minulý týden, jeden den co jsem jela navštívit kamarádku, se slunce do syta ukázalo a mohla jsem si z autobusu vychutnat i vyfotit podle mne docela pěkný západ slunce, který se u nás moc často nevidí. Vím, že na kopci by to bylo více romantičtější, ale tenhle moment jsem si nemohla nechat utéci!:)


Špatná nálada mě, ale nemůže dohnat, jelikož jsem stále v jednom kole.

CdA pokračuje 4/7

3. listopadu 2018 v 17:19 | Joina |  Moje kniha a příběhy
Zdravíčko přátelé, opět přidávám pokračování mého příběhu.
Nemohu si pomoci ohledně skutečnosti, že postavy Lupina a Severuse mě natolik upoutali, že o obou "hrdinech" musím neustále něco zajímavého psát. Musím říci, že ve starém ukončeném příběhu před nějakým rokem, to moc nevypadalo. Hlavně postava Lupina, který na půlku z vás dělal dojem nějakého zrádce. To byl záměr. Lupina jsem chtěla mít jako hodného kouzelníka, vždy byl hodný. I když moje zápletky se špatně píšou. Do nového několikadílného příběhu jsem chtěla přidat více romantiky než kdy jindy. Tentokrát to mělo být o Lupinovi a hlavní hrdince.

Bohužel mě pěkně štve, že prozatím neumím lépe formulovat romantické věty, i když čtu knihy, sním o samých pěkných věcech

To jenom aby jste byly trošku v obraze a nyní se pustíme k dalšímu dílu .


4. NEPODAŘENÝ ÚTOK